ATS-61425K-C1-R0
Numer produktu DigiKey
ATS1436-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-61425K-C1-R0
Opis
MAXIGRIP FANSINK 42.5X14.5MM
Długość
1,673" (42,50mm)
Seria
Szerokość
1,673" (42,49mm)
Wysokość żeberka
0,571" (14,50mm)
1,60°C/W przy 200LFM