ATS-61375K-C1-R0
Numer produktu DigiKey
ATS1434-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-61375K-C1-R0
Opis
MAXIGRIP FANSINK 37.5X14.5MM
Długość
1,476" (37,50mm)
Seria
Szerokość
1,476" (37,50mm)
Wysokość żeberka
0,571" (14,50mm)
1,80°C/W przy 200LFM