ATS-61375D-C1-R0
Numer produktu DigiKey
ATS1423-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-61375D-C1-R0
Opis
MAXIGRIP FANSINK 37.5X37.5X9.5MM
Długość
1,476" (37,50mm)
Seria
Szerokość
1,476" (37,50mm)
Wysokość żeberka
0,374" (9,50mm)
2,50°C/W przy 200LFM