ATS-61325K-C1-R0
Numer produktu DigiKey
ATS1431-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-61325K-C1-R0
Opis
MAXIGRIP FANSINK 32.5X14.5MM
Długość
1,279" (32,50mm)
Seria
Szerokość
1,279" (32,50mm)
Wysokość żeberka
0,571" (14,50mm)
2,15°C/W przy 200LFM