ATS-61325D-C1-R0
Numer produktu DigiKey
ATS1420-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS-61325D-C1-R0
Opis
MAXIGRIP FANSINK 32.5X32.5X9.5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator BGA Aluminium Montaż górny
Kategoria
Kształt
Pătrat, Nervuri pini
Prod.
Długość
1,279" (32,50mm)
Seria
Szerokość
1,279" (32,50mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość żeberka
0,374" (9,50mm)
Status części
Aktywny
Rezystancja cieplna przy wymuszonym przepływie powietrza
2,80°C/W przy 200LFM