SW-PB11-1CSR-10
Numer produktu DigiKey
2057-SW-PB11-1CSR-10-ND
Producent
Numer produktu producenta
SW-PB11-1CSR-10
Opis
IP67 ANTI-VANDAL PUSHBUTTON SWIT
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe SPST-NO Antywandalowe Montaż panelowy, przód
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
50 V
Prod.
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk, kopułowy
Seria
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Opakowanie
Taca
Kolor - aktuator/kołpak
Czerwone
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Lutowanie, szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ
Antywandalowe
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 13,60mm
Obwód
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Okres trwałości elektrycznej
500000 cykli
Prąd znamionowy (A)
125mA (~), 100mA (=)
Bazowy numer produktu
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V