RF55-28C-T-00-50-G-SH
RF55-28C-T-00-50-G-SH
RF55-28C-T-00-50-G-SH
Numer produktu DigiKey
2057-RF55-28C-T-00-50-G-SH-ND
Producent
Numer produktu producenta
RF55-28C-T-00-50-G-SH
Opis
CONN SMB PLUG PCB 50OHM SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
SMB, Fakra Złącze Wtyczka, wtyk męski 50Ohm Otwór przelotowy Lutowany
Kategoria
Częstotliwość - maks.
4 GHz
Prod.
Liczba portów
1
Seria
Funkcje
Kod C
Opakowanie
Taca
Kolor obudowy
Niebieskie
Status części
Aktywny
Materiał styku środkowego
Mosiądz
Styl złącza
Materiał korpusu
Mosiądz
Typ złącza
Wtyczka, wtyk męski
Wykończenie korpusu
Złoto
Zakończenie styku
Lutowany
Powłoka styku środkowego
Złoto
Zakończenie ekranu
Lutowany
Materiał dielektryczny
Politetrafluoroetylen (PTFE)
Impedancja
50Ohm
Temperatura robocza
-40°C - 85°C