RF20-10A-L-00-50-G-T/R
Numer produktu DigiKey
2057-RF20-10A-L-00-50-G-T/RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2057-RF20-10A-L-00-50-G-T/RCT-ND - Taśma cięta (CT)
2057-RF20-10A-L-00-50-G-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RF20-10A-L-00-50-G-T/R
Opis
CONN RF MHF SMT VERT 50OHM
Szczegółowy opis
U.FL (UMCC), I-PEX MHFI Złącze Gniazdo, wtyk męski 50Ohm Montaż powierzchniowy Lutowany
Kategoria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prod.
Typ mocowania
Zatrzask
Seria
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał styku środkowego
Stop miedzi
Typ złącza
Gniazdo, wtyk męski
Materiał dielektryczny
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Zakończenie styku
Lutowany
Temperatura robocza
-40°C - 80°C
Zakończenie ekranu
Lutowany
Napięcie znamionowe
60 V
Impedancja
50Ohm