RF2-143-T-17-50-G
Numer produktu DigiKey
2057-RF2-143-T-17-50-G-ND
Producent
Numer produktu producenta
RF2-143-T-17-50-G
Opis
RF SMA CONNECTOR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
SMA Złącze Gniazdo, gniazdo żeńskie 50Ohm Złącze krawędziowe do płytek drukowanych, złącze zaciskowe do płytek drukowanych Lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RF2-143-T-17-50-G Modele
Kategoria
Częstotliwość - maks.
18 GHz
Prod.
Liczba portów
1
Seria
Kolor obudowy
Białe
Opakowanie
Torba
Materiał styku środkowego
Mosiądz
Status części
Aktywny
Materiał korpusu
Mosiądz
Styl złącza
Wykończenie korpusu
Złoto
Typ złącza
Gniazdo, gniazdo żeńskie
Powłoka styku środkowego
Złoto
Zakończenie styku
Lutowany
Materiał dielektryczny
Politetrafluoroetylen (PTFE)
Zakończenie ekranu
Lutowany
Temperatura robocza
-65°C - 165°C
Impedancja
50Ohm
Napięcie znamionowe
335 V