RF2-01A-02-50-G
Numer produktu DigiKey
2057-RF2-01A-02-50-G-ND
Producent
Numer produktu producenta
RF2-01A-02-50-G
Opis
RF SMA CONNECTOR
Szczegółowy opis
SMA Złącze Wtyczka, wtyk męski 50Ohm Swobodnie zwisające (liniowe), kąt prosty Zagniatanie
Kategoria
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Seria
Funkcje
Kod A
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor obudowy
Białe
Materiał styku środkowego
Mosiądz
Styl złącza
Materiał korpusu
Mosiądz
Typ złącza
Wtyczka, wtyk męski
Wykończenie korpusu
Złoto
Zakończenie styku
Zagniatanie
Zakończenie ekranu
Zagniatanie
Materiał dielektryczny
Politetrafluoroetylen (PTFE)
Impedancja
50Ohm
Temperatura robocza
-65°C - 165°C
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe), kąt prosty
Napięcie znamionowe
250 V