RF1-01K-D-00-50-BK-HDW
RF1-01K-D-00-50-BK-HDW
RF1-01K-D-00-50-BK-HDW
Numer produktu DigiKey
2057-RF1-01K-D-00-50-BK-HDW-ND
Producent
Numer produktu producenta
RF1-01K-D-00-50-BK-HDW
Opis
BNC RA PCB 50 4GHZ ZINC BODY NI
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
BNC Złącze Gniazdo, gniazdo żeńskie 50Ohm Otwór przelotowy, kąt prosty Lutowany
Kategoria
Częstotliwość - maks.
4 GHz
Prod.
Liczba portów
1
Seria
Funkcje
Kod K
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor obudowy
Naturalne
Status części
Aktywny
Materiał styku środkowego
Brąz fosforowy
Styl złącza
Materiał korpusu
Cynk
Typ złącza
Gniazdo, gniazdo żeńskie
Wykończenie korpusu
Nikiel
Zakończenie styku
Lutowany
Powłoka styku środkowego
Złoto
Zakończenie ekranu
Lutowany
Materiał dielektryczny
Acetal polioksymetylenu (POM), polipropylen (PP)
Impedancja
50Ohm
Temperatura robocza
-65°C - 160°C
Typ mocowania
Otwór przelotowy, kąt prosty
Napięcie znamionowe
500 V