MHR-10-HUAS
Numer produktu DigiKey
2057-MHR-10-HUAS-ND
Producent
Numer produktu producenta
MHR-10-HUAS
Opis
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 10 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - bolec
0,157" (4,00mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,331" (8,40mm)
Seria
Typ kształt
Pătrat
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Mosiądz
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Liczba pozycji
Funkcje
Żłobek kluczujący
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
3A
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
250V~