ESMC-M-80-SGS-SMT-A-PP-T/R
Numer produktu DigiKey
2057-ESMC-M-80-SGS-SMT-A-PP-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2057-ESMC-M-80-SGS-SMT-A-PP-CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
ESMC-M-80-SGS-SMT-A-PP-T/R
Opis
CONN HEADER VERT SMT 80POS 1.27M
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 80 pozycja 0,050" (1,27mm)
0,157" (4,00mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,266" (6,76mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Funkcje
Montaż nasadowy, zatrzymanie lutu
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
1,2A
Typ mocowania
Wysokości stosu z matami
8mm, 10,8mm, 15,4mm