ESMC-M-80-SGR-SMT-T/R
Numer produktu DigiKey
2057-ESMC-M-80-SGR-SMT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2057-ESMC-M-80-SGR-SMT-CT-ND - Taśma cięta (CT)
2057-ESMC-M-80-SGR-SMT-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ESMC-M-80-SGR-SMT-T/R
Opis
CONN HEADER R/A SMT 80POS 1.27MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy, kąt prosty 80 pozycja 0,050" (1,27mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ESMC-M-80-SGR-SMT-T/R Modele
0,157" (4,00mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,165" (4,20mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Prowadnica płytki, zatrzymanie lutu
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
1,2A