ESMC-M-50-SGS-SMT-B-PP-T/R
Numer produktu DigiKey
2057-ESMC-M-50-SGS-SMT-B-PP-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ESMC-M-50-SGS-SMT-B-PP-T/R
Opis
CONN HEADER VERT SMT 50POS 1.27M
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 50 pozycja 0,050" (1,27mm)
0,157" (4,00mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,325" (8,25mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
1,2A
Typ mocowania
Wysokości stosu z matami
9,5mm, 12,3mm, 16,9mm