Ilustracja dla ESMC-M-20-SGS-SMT-B-PP-T/R jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ESMC-M-20-SGS-SMT-B-PP-T/R
Numer produktu DigiKey
2057-ESMC-M-20-SGS-SMT-B-PP-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ESMC-M-20-SGS-SMT-B-PP-T/R
Opis
CONN HEADER VERT SMT 20POS 1.27M
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 20 pozycja 0,050" (1,27mm)
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,157" (4,00mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,325" (8,25mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ kształt
Pătrat
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Termoplastyczny
Liczba rzędów
2
Funkcje
Montaż nasadowy, zatrzymanie lutu
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
1,2A
Typ mocowania
Wysokości stosu z matami
9,5mm, 12,3mm, 16,9mm