ESMC-F-50-SGR-SMT-T/R
ESMC-F-50-SGR-SMT-T/R
ESMC-F-50-SGR-SMT-T/R
Numer produktu DigiKey
2057-ESMC-F-50-SGR-SMT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2057-ESMC-F-50-SGR-SMT-CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
ESMC-F-50-SGR-SMT-T/R
Opis
CONN RCPT R/A SMT 50POS 1.27MM
Szczegółowy opis
50 Pozycja Gniazdo Złącze 0,050" (1,27mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty Złoto
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Wysokość izolacji
0,145" (3,68mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Funkcje
Prowadnica płytki, zatrzymanie lutu
Prąd znamionowy (A)
1,2A
2
Typ kształt
Pătrat
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,050" (1,27mm)