ESMC-F-40-SGS-SMT-B-PP-T/R
Numer produktu DigiKey
2057-ESMC-F-40-SGS-SMT-B-PP-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2057-ESMC-F-40-SGS-SMT-B-PP-CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
ESMC-F-40-SGS-SMT-B-PP-T/R
Opis
CONN RCPT VERT SMT 40POS 1.27MM
Szczegółowy opis
40 Pozycja Gniazdo Złącze 0,050" (1,27mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Wysokość izolacji
0,356" (9,05mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji
Wysokości stosu z matami
10,8mm, 12,3mm, 13,9mm
Funkcje
Montaż nasadowy, zatrzymanie lutu
Raster - powierzchnie współpracujące
Prąd znamionowy (A)
1,2A
0,050" (1,27mm)