ESMC-F-40-SGS-SMT-B-PP-T/R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ESMC-F-40-SGS-SMT-B-PP-T/R |
Opis | CONN RCPT VERT SMT 40POS 1.27MM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 40 Pozycja Gniazdo Złącze 0,050" (1,27mm) Montaż powierzchniowy Złoto |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Kolor izolacji Czarne |
Status części Aktywny | Wysokość izolacji 0,356" (9,05mm) |
Typ złącza | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Typ styku Gniazdo żeńskie | Klasa palności materiału UL94 V-0 |
Styl Przewód na płytkę | Wykończenie styku - bolec Cyna |
Liczba pozycji | Wysokości stosu z matami 10,8mm, 12,3mm, 13,9mm |
Liczba pozycji obciążonych Wszystkie | Funkcje Montaż nasadowy, zatrzymanie lutu |
Raster - powierzchnie współpracujące | Prąd znamionowy (A) 1,2A |
Liczba rzędów 2 | Materiał izolacji Termoplastyczny |
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące 0,050" (1,27mm) | Typ kształt Pătrat |