Ilustracja dla ESMC-F-32-SGS-SMT-B-PP-T/R jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ESMC-F-32-SGS-SMT-B-PP-T/R
Numer produktu DigiKey
2057-ESMC-F-32-SGS-SMT-B-PP-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ESMC-F-32-SGS-SMT-B-PP-T/R
Opis
CONN RCPT VERT SMT 32POS 1.27MM
Szczegółowy opis
32 Pozycja Gniazdo Złącze 0,050" (1,27mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Wysokość izolacji
0,356" (9,05mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji
Wysokości stosu z matami
10,8mm, 12,3mm, 13,9mm
Funkcje
Montaż nasadowy, zatrzymanie lutu
Raster - powierzchnie współpracujące
Prąd znamionowy (A)
1,2A
0,050" (1,27mm)