ESMC-F-26-SGS-SMT-A-PP-T/R
Numer produktu DigiKey
2057-ESMC-F-26-SGS-SMT-A-PP-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2057-ESMC-F-26-SGS-SMT-A-PP-CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
ESMC-F-26-SGS-SMT-A-PP-T/R
Opis
CONN RCPT VERT SMT 26POS 1.27MM
Szczegółowy opis
26 Pozycja Gniazdo Złącze 0,050" (1,27mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Wysokość izolacji
0,246" (6,25mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji
Wysokości stosu z matami
8mm, 9,5mm, 11,1mm
Funkcje
Montaż nasadowy, zatrzymanie lutu
Raster - powierzchnie współpracujące
Prąd znamionowy (A)
1,2A
0,050" (1,27mm)