ESMC-F-16-SGR-SMT-T/R
Numer produktu DigiKey
2057-ESMC-F-16-SGR-SMT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ESMC-F-16-SGR-SMT-T/R
Opis
CONN RCPT R/A SMT 16POS 1.27MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 Pozycja Gniazdo Złącze 0,050" (1,27mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty Złoto
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Kolor izolacji
Czarne
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,145" (3,68mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Przewód na płytkę
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Funkcje
Prowadnica płytki, zatrzymanie lutu
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
1,2A
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Termoplastyczny
Liczba rzędów
2
Typ kształt
Pătrat
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,050" (1,27mm)