DB25-PR-SL
Numer produktu DigiKey
2057-DB25-PR-SL-ND
Producent
Numer produktu producenta
DB25-PR-SL
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Napięcie znamionowe
250V~
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Liczba rzędów
2
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Typ mocowania
Materiał styku
Brąz fosforowy
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Temperatura robocza
-65°C - 125°C