CA-DK10-08-101.6-A-44-88
Numer produktu DigiKey
2057-CA-DK10-08-101.6-A-44-88-ND
Producent
Numer produktu producenta
CA-DK10-08-101.6-A-44-88
Opis
CABLE FFC/FPC 8POS 1MM 4"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Pozycja FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 4,000" (101,60mm)
Kategoria
Raster
0,039" (1,00mm)
Producent
Adam Tech
Długość
4,000" (101,60mm)
Opakowanie
Torba
Długość - odsłonięte końce
0,315" (8,00mm)