BHR-24-VUA
Numer produktu DigiKey
2057-BHR-24-VUA-ND
Producent
Numer produktu producenta
BHR-24-VUA
Opis
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 24 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BHR-24-VUA Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,130" (3,30mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,358" (9,10mm)
Seria
Typ kształt
Pătrat
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Mosiądz
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Liczba pozycji
Funkcje
Klucz polaryzujący
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
3A
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
250V~