2PH2-10-UA
Numer produktu DigiKey
2057-2PH2-10-UA-ND
Producent
Numer produktu producenta
2PH2-10-UA
Opis
CONN HEADER VERT 10POS 2MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 10 pozycja 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
2PH2-10-UA Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,154" (3,91mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,110" (2,79mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,343" (8,70mm)
Opakowanie
Torba
Wysokość izolacji
0,079" (2,00mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Liczba pozycji
Materiał styku
Mosiądz
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
1A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
250V~