2BHR-40-VUA-SMT
Numer produktu DigiKey
2057-2BHR-40-VUA-SMT-ND
Producent
Numer produktu producenta
2BHR-40-VUA-SMT
Opis
CONN HEADER SMD 40POS 2MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 40 pozycja 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
2BHR-40-VUA-SMT Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wysokość izolacji
0,238" (6,05mm)
Seria
Typ kształt
Pătrat
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Mosiądz
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Liczba pozycji
Funkcje
Żłobek kluczujący
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
1A
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
250V~