P8-10-49-3-ST
Numer produktu DigiKey
2495-P8-10-49-3-ST-ND
Producent
Numer produktu producenta
P8-10-49-3-ST
Opis
STEPPER MTR HYB LINEAR ACT 3.9V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Liniowy siłownik Krokowy, dwubiegunowy 0,394" (10,00mm) Śruba z nakrętką kulową Zawiera kontroler 3V=
Kategoria
Cykl pracy
1
Producent
Actuonix Motion Devices Inc
Napięcie - znamionowe
3V=
Seria
Konstrukcja
Śruba z nakrętką kulową
Opakowanie
Obudowa detaliczna
Funkcje
Zawiera kontroler
Status części
Aktywny
Przełożenie redukcyjne
49
Typ
Liniowy siłownik
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Typ silnika
Krokowy, dwubiegunowy
Temperatura robocza
-10°C - 40°C
Długość skoku
0,394" (10,00mm)