L16-50-150-12-P
Numer produktu DigiKey
2495-L16-50-150-12-P-ND
Producent
Numer produktu producenta
L16-50-150-12-P
Opis
L16-P MICRO LINEAR ACTUATOR
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Liniowy siłownik Szczotkowane 1,969" (50,00mm) Śruba z nakrętką kulową 12V=
Kategoria
Cykl pracy
0.2
Producent
Actuonix Motion Devices Inc
Napięcie - znamionowe
12V=
Seria
Konstrukcja
Śruba z nakrętką kulową
Opakowanie
Obudowa detaliczna
Dokładność
±0,30mm
Status części
Aktywny
Przełożenie redukcyjne
150
Typ
Liniowy siłownik
Typ sprzężenia zwrotnego
Potencjometr
Typ silnika
Szczotkowane
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów ze złączem
Długość skoku
1,969" (50,00mm)
Temperatura robocza
-10°C - 50°C
Siła obciążająca (dynamiczna)
44,96lbf (200,0N)
Stopień ochrony
IP54 - pyłoszczelność, wodoodporność
Siła obciążająca (statyczna)
56,20lbf (250,0N)
Bazowy numer produktu
Prędkość
0,32in/s (8,0mm/s)