W5NT1850
Numer produktu DigiKey
5006-W5NT1850-ND
Producent
Numer produktu producenta
W5NT1850
Opis
AC/DC CONVERTER 5V 93W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 5V 90 - 265V~, 110 - 350V= Wejście
Kategoria
Zastosowania
Przemysł, ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
4.242 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
69%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 71°C
Typ
Obudowane
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
90 - 265V~, 110 - 350V=
Rozmiar / wymiar
8.38" x 3.45" x 1.68" (212.9mm x 87.6mm x 42.7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
5V
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, cURus
Prąd - wyjściowy 1
18.5 A