AWCCA-50N50H35-C02-B
Numer produktu DigiKey
535-12503-ND
Producent
Numer produktu producenta
AWCCA-50N50H35-C02-B
Opis
RX TX 1 COIL 1 LAYER 6.3UH 10.6A
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 uzwojenie, 1 warstwa 6,3µH Cewki ładowania bezprzewodowego Odbiornik, nadajnik 19mOhm
Tolerancja
±10%
Producent
Abracon LLC
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
19mOhm
Seria
Q przy częst.
72 przy 100kHz
Opakowanie
Skrzynka
Prąd znamionowy (A)
10,6A
Status części
Nie do nowych projektów
Prąd - nasycenia (Isat)
36A
Funkcja
Odbiornik, nadajnik
Częstotliwość - rezonansu własnego
6,4MHz
Typ
1 uzwojenie, 1 warstwa
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Indukcyjność
6,3µH
Rozmiar / wymiar
1,96" x 1,96" x 0,13 " (50,0mm x 50,0mm x 3,5mm) (dł. x szer. x wys.)