AVR-1Z100612SR10LT
Numer produktu DigiKey
535-AVR-1Z100612SR10LTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AVR-1Z100612SR10LTCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AVR-1Z100612SR10LTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AVR-1Z100612SR10LT
Opis
FIXED IND 100NH 83A 0.125 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 nH Nieekranowane Odlewane Cewka indukcyjna 83 A 0.125mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
120A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
0.125mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,386" x 0,228" (9,80mm x 5,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±15%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,476" (12,10mm)