AVR-1Z100612S90NLT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | AVR-1Z100612S90NLT |
Opis | FIXED IND 90NH 83A 0.125 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 90 nH Nieekranowane Odlewane Cewka indukcyjna 83 A 0.125mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - nasycenia (Isat) 140A |
Prod. | Ekranowanie Nieekranowane |
Seria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) 0.125mOhm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Typ Odlewane | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Materiał - rdzeń | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Indukcyjność | Rozmiar / wymiar 0,386" x 0,228" (9,80mm x 5,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±15% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,476" (12,10mm) |