AVR-1Z070711S55NLT
Numer produktu DigiKey
535-AVR-1Z070711S55NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AVR-1Z070711S55NLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AVR-1Z070711S55NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AVR-1Z070711S55NLT
Opis
FIXED IND 55NH 76A 0.145 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
55 nH Nieekranowane Odlewane Cewka indukcyjna 76 A 0,145mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
155A
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
0,145mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,264" x 0,260" (6,70mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±15%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)