ATFC-0402HQ-1N8B-T
Numer produktu DigiKey
535-12335-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-12335-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-12335-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ATFC-0402HQ-1N8B-T
Opis
FIXED IND 1.8NH 650MA 140 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.8 nH Nieekranowane Cienka warstwa Cewka indukcyjna 650 mA Maks. 140mOhm 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
ATFC-0402HQ-1N8B-T Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 140mOhm
Prod.
Q przy częst.
16 przy 500MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
7GHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
500 MHz
Tolerancja
±0,1nH
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,015" (0,37mm)