ATFC-0402-2N1B-T
Numer produktu DigiKey
535-10362-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-10362-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-10362-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ATFC-0402-2N1B-T
Opis
FIXED IND 2.1NH 440MA 350 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.1 nH Nieekranowane Cienka warstwa Cewka indukcyjna 440 mA Maks. 350mOhm 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATFC-0402-2N1B-T Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 350mOhm
Prod.
Q przy częst.
13 przy 500MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
8GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-45°C - 85°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
500 MHz
Typ
Cienka warstwa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±0,1nH
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,015" (0,37mm)