ASPIAIG-Q8080-4R7M-T nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
4.7 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 14.6 A Maks. 9,8mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Abracon Automotive Solutions
Abracon High Power Density Transportation Inductors | Datasheet Preview
ASPIAIG-Q8080-4R7M-T
Numer produktu DigiKey
535-ASPIAIG-Q8080-4R7M-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASPIAIG-Q8080-4R7M-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASPIAIG-Q8080-4R7M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASPIAIG-Q8080-4R7M-T
Opis
FIXED IND 4.7UH 14.6A 9.8 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASPIAIG-Q8080-4R7M-T Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
17A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 9,8mOhm
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Typ
Odlewane
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,350" x 0,335" (8,90mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)