ASPIAIG-Q8080-4R7M-T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ASPIAIG-Q8080-4R7M-T |
Opis | FIXED IND 4.7UH 14.6A 9.8 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 14.6 A Maks. 9,8mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ASPIAIG-Q8080-4R7M-T Modele |
Kategoria | Prąd - nasycenia (Isat) 17A |
Prod. | Ekranowanie Ekranowany |
Seria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 9,8mOhm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Typ Odlewane | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,350" x 0,335" (8,90mm x 8,50mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,315" (8,00mm) |