ASPIAIG-Q7050-2R2M-T
Numer produktu DigiKey
535-ASPIAIG-Q7050-2R2M-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASPIAIG-Q7050-2R2M-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASPIAIG-Q7050-2R2M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASPIAIG-Q7050-2R2M-T
Opis
FIXED IND 2.2UH 14A 6.4 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 14 A Maks. 6,4mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
ASPIAIG-Q7050-2R2M-T Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
17A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 6,4mOhm
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Typ
Odlewane
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,331" x 0,315" (8,40mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,201" (5,10mm)