ASPIAIG-Q7030-3R3M-T
Numer produktu DigiKey
535-ASPIAIG-Q7030-3R3M-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASPIAIG-Q7030-3R3M-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
ASPIAIG-Q7030-3R3M-T
Opis
FIXED IND 3.3UH 10A 18 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 10 A Maks. 18mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
ASPIAIG-Q7030-3R3M-T Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
13A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 18mOhm
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,307" x 0,299" (7,80mm x 7,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)