ASPIAIG-Q1513-4R7M-T
Numer produktu DigiKey
535-ASPIAIG-Q1513-4R7M-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASPIAIG-Q1513-4R7M-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASPIAIG-Q1513-4R7M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASPIAIG-Q1513-4R7M-T
Opis
FIXED IND 4.7UH 31A 3.3 MOHM SMD
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 31 A Maks. 3,3mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
ASPIAIG-Q1513-4R7M-T Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
40A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 3,3mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,689" x 0,650" (17,50mm x 16,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)