ASPIAIG-Q1510-100M-T
Numer produktu DigiKey
535-ASPIAIG-Q1510-100M-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASPIAIG-Q1510-100M-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASPIAIG-Q1510-100M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASPIAIG-Q1510-100M-T
Opis
FIXED IND 10UH 24A 8.6 MOHM SMD
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 24 A Maks. 8,6mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASPIAIG-Q1510-100M-T Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
26A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 8,6mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,689" x 0,650" (17,50mm x 16,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)