ASPIAIG-Q1060-6R8M-T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 5
Arkusz danych
6.8 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 10.5 A Maks. 13mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Abracon Automotive Solutions
Abracon High Power Density Transportation Inductors | Datasheet Preview
ASPIAIG-Q1060-6R8M-T
Numer produktu DigiKey
535-ASPIAIG-Q1060-6R8M-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ASPIAIG-Q1060-6R8M-T
Opis
FIXED IND 6.8UH 10.5A 13 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
15,5A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 13mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Typ
Odlewane
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,469" x 0,433" (11,90mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)