ASPIAIG-Q1060-1R0M-T
Numer produktu DigiKey
535-ASPIAIG-Q1060-1R0M-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASPIAIG-Q1060-1R0M-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASPIAIG-Q1060-1R0M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASPIAIG-Q1060-1R0M-T
Opis
FIXED IND 1UH 28.5A 2.32 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 28.5 A Maks. 2,32mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASPIAIG-Q1060-1R0M-T Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
44A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2,32mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Typ
Odlewane
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,469" x 0,433" (11,90mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)