ASPIAIG-F6060-100M-T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ASPIAIG-F6060-100M-T |
Opis | FIXED IND 10UH 7A 29.3 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 7 A Maks. 29,3mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 29,3mOhm |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Typ Odlewane | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±20% | Obudowa dostawcy urządzenia 6060 |
Prąd znamionowy (A) | Rozmiar / wymiar 0,260" x 0,252" (6,60mm x 6,40mm) (dł. x szer.) |
Prąd - nasycenia (Isat) 6,8A | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,236" (6,00mm) |