ASPIAIG-F6060-100M-T
Numer produktu DigiKey
535-ASPIAIG-F6060-100M-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASPIAIG-F6060-100M-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASPIAIG-F6060-100M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASPIAIG-F6060-100M-T
Opis
FIXED IND 10UH 7A 29.3 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 7 A Maks. 29,3mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 29,3mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
6060
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,260" x 0,252" (6,60mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
6,8A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)