ASPI-4020S-220M-T
Numer produktu DigiKey
535-12307-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-12307-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-12307-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASPI-4020S-220M-T
Opis
FIXED IND 22UH 620MA 350 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 620 mA 350mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASPI-4020S-220M-T Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,05A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
350mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
15MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)