ASPI-2510-100M-T2
Numer produktu DigiKey
535-ASPI-2510-100M-T2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASPI-2510-100M-T2CT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASPI-2510-100M-T2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASPI-2510-100M-T2
Opis
FIXED IND 10UH 550MA 712 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 550 mA 712mOhm 1008 (2520 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASPI-2510-100M-T2 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
560mA
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
712mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1008 (2520 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
2510
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)