APAE1621R2540ABDD1-T
Numer produktu DigiKey
535-13402-ND
Producent
Numer produktu producenta
APAE1621R2540ABDD1-T
Opis
RF ANT 1.621GHZ CER PATCH PIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,621GHz Iridium™ Łatka ceramiczna Anteny RF 1,616GHz - 1,626GHz 4dBi WTYK Samoprzylepna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
APAE1621R2540ABDD1-T Modele
Kategoria
Typ anteny
Łatka ceramiczna
Producent
Abracon LLC
Liczba pasków
1
Seria
VSWR
1,5
Opakowanie
Taca
Wzmocnienie
4dBi
Status części
Aktywny
Zakończenie
WTYK
Grupa częstotliwości
UHF (1GHz - 2GHz)
Typ mocowania
Samoprzylepna
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
1,621GHz
Wysokość (maks.)
0,181" (4,60mm)
Zakres częstotliwości
1,616GHz - 1,626GHz