AOTA-B252012Q1R0MT
Numer produktu DigiKey
535-AOTA-B252012Q1R0MTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AOTA-B252012Q1R0MTCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AOTA-B252012Q1R0MTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AOTA-B252012Q1R0MT
Opis
FIXED IND 1UH 3.7A 41 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 3.7 A Maks. 41mOhm 1008 (2520 metryczne)
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 41mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
1008 (2520 metryczne)
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
1008
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
4,4A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)